Nasze domki letniskowe zlokalizowane są w spokojnej miejscowości Kal położonej na urokliwym Półwyspie Kalskim między jeziorem Mamry i Święcajty. Dysponujemy nowymi domkami letniskowymi i pokojami z aneksami kuchennymi. Realizujemy bony turystyczne
Domki Letniskowe na Mazurach to miejsce idealne na wypoczynek oraz na regeneracje sił. Oferujemy noclegi w 2 domkach wykonanych z bali i pokrytych oryginalną mazurską dachówką - każdy z nich pomieści 6 osób. Domki położone na ogrodzonej działce, w miejscowości Kal, zaledwie 50 m od jeziora Święcajty.
Kalski Gościniec położony jest w miejscowości Kal na półwyspie między przepięknymi jeziorami Mamry i Święcajty, w odległości zaledwie kilkunastu metrów od jeziora. Tu znajdziecie Państwo najlepsze noclegi na Mazurach. W naszej ofercie domek 4 osobowy, a także pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami.
Mazurska Chatka to kompleks 3 domków w malowniczych zakątkach Mazur. Tu odpoczniesz od zgiełku zatłoczonego miasta i codzienności. Malownicze zakątki i świeże powietrze pozwolą na wypoczynek a poranki przy śpiewie słowików czy wieczory przy skrzypcach świerszczy to doznania jakich mało. Na parterze znajdują się: salon z kominkiem oraz TV, kanapa z możliwością spania dla 2 osób, kuchnia z wyposażeniem oraz łazienka z prysznicem i WC
W naszym domu może jednocześnie wypoczywać do 6 osób. Do dyspozycji gości połowa domu z osobnym niekrępującym wejściem, taras wypoczynkowy oraz kącik grillowy.
Dom Letniskowy w Pobliżu 6 Jezior. Zapraszamy Państwa do wynajęcia domu całorocznego. W naszym obiekcie może wypoczywać jednocześnie do 10 osób. Samochód można zaparkować na ogrodzonej posesji.
Zapraszamy do wynajęcia całorocznego domu, znajdującego się w miejscowośći Trygort, nieopodal Węgorzewa i przy jeziorze Mamry. Do dyspozycji naszych gości jest 12-hektarowy teren oraz zarybiony staw.W najbliższej okolicy warto zwiedzić zabytki II Wojny Światowej m.in. w Mamerkach (bunkry - 2 km, oraz w pobliżu kanału Mazurskiego (ok. 1km) z potężnymi śluzami oraz Wieża Bismarcka)