X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

KWIATOWY ZAKĄTEK

Zobacz szczegóły Choszczewo 49
11-731 Sorkwity
tel. +48 509 945 960

 

to urokliwa i komfortowa agroturystyka oferująca duże i przestronne pokoje gościnne z łazienkami i TV, w dwóch budynkach zlokalizowanych w malowniczej wsi Choszczewo nad jeziorem Jełmuń.

Pokoje urządzono z pasją, dzięki czemu mają uroczy i niepowtarzalny charakter. Swoje nazwy zawdzięczają ziołom i kwiatom, które porastają okoliczne łąki i pola.

Dodatkowo dla gości udostępniamy dwie kuchnie z pełną infrastrukturą, umożliwiające przygotowanie posiłków we własnym zakresie.

Lokalizacja Kwiatowego Zakątku, gwarantuje spokój i ciszę. Z dala od miejskiego gwaru i zatłoczonych kurortów turystycznych. Idealne miejsce na wypoczynek rodzinny lub w gronie przyjaciół. Do dyspozycji Gości udostępniamy międzyinnymi: rowery, kajaki, rowery wodne i łódkę wiosłowa i inne.

 

KONWALIA to dwa pokoje: dla rodziców z małżeńskim łożem i dla dzieci, z łóżkiem piętrowym. Jest to apartament czteroosobowy z możliwością noclegu dla dwóch dodatkowych osób na rozkładanej kanapie. W skład apartamentu wchodzi też przestronna łazienka z kabiną prysznicową. Na zewnątrz znajduje się duży taras z kompletem wypoczynkowym.

LAWENDA jest apartamentem składającym się z dwóch pokoi: jednego z łożem z baldachimem, a drugiego z dwoma jednoosobowymi łóżkami. Dodatkowo można skorzystać z rozkładanej kanapy. Łazienka, duża i jasna zachęca do korzystania z relaksu pod prysznicem.

HORTENSJA to przestronny, pełen światła pokój poddaszowy dla czterech osób, w pokoju znajduje się małżeńskie łóżko, dwa jednoosobowe oraz dodatkowo rozkładana kanapa. Łazienka z wanną i umieszczonym bezpośrednio nad nią oknem poddaszowym będzie dodatkową atrakcją. Duży, zewnętrzny taras z kompletem wypoczynkowym pozwoli na przyjemny relaks na świeżym powietrzu.

RÓŻA znajduje się na poddaszu, jest przestronnym, milutkim pokojem czteroosobowym z małżeńskim łóżkiem, oddzielnymi dwoma łóżkami oraz dodatkową, małą, rozkładaną kanapą. Łazienka z kabiną prysznicową jest przytulna i jasna.

NIEZAPOMINAJKA to niezapomniany pokoik z łóżkiem małżeńskim i rozkładaną dwuosobową kanapą, oraz łazienką z kabiną prysznicową.

FIOŁEK to pokoik, przeznaczony dla czteroosobowej rodziny, z dużym małżeńskim łóżkiem i rozkładaną, dwuosobową kanapą. Przytulna, łazienka wyposażona w wannę umili Państwu wypoczynek.

STOKROTKA jest przytulnym pokoikiem z dużym, małżeńskim łóżkiem i rozkładaną kanapą dla dwóch osób oraz łazienką z kabiną prysznicową.

 

Zapraszamy!