X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje u Kaczorka

Zobacz szczegóły Krzyże 35B
12-220 Ruciane-Nida
tel. 0 507 080 905

Zapraszamy Państwa do miejscowości Krzyże położonej ustronnie wśród lasów Puszczy Piskiej. Miejscowość usytuowana jest nad jeziorem Nidzkim znajdującym się w strefie ciszy.  Niedaleko (ok.5 km) znajduje się ścieżka edukacyjna Śladami Gałczyńskiego przy Muzeum Leśniczówka Pranie w której wypoczywał i tworzył Konstanty Ildefons Gałczyński.  To idealne miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody, doskonałe warunki do spacerów i wycieczek rowerowych. 

OPIS OBIEKTU:
 
Obiekt przeznaczony dla gości łączy w sobie pokoje gościnne, domki, restaurację.
Na parterze znajduje się restauracja w stylu myśliwskim w której serwowane są smaczne domowe dania (duży wybór). W ofercie restauracji nie może zabraknąć również potraw z ryb. Do dyspozycji gości jest duży zadaszony taras, murowany grill, miejsce na ognisko, meble ogrodowe, wędzarnia do wędzenia ryb.
Na piętrze znajdują się 2 niezależne pokoje 2 osobowe z łazienkami (z natryskiem i wc), 2 pokoje 3 osobowe z łazienką (z natryskiem i wc), oraz dwa dwu pokojowe domki dla 4 osób z łazienką (natrysk i wc) .
 
ODLEGŁOŚCI:
 
W odległości ok. 350m znajduje się jezioro Nidzkie z kąpieliskiem  niestrzeżonym, ogólnodostępnym pomostem wędkarskim, wypożyczalnią sprzętu wodnego natomiast las oddalony jest ok. 200m.
Najbliższe miasto  Ruciane Nida (ok. 10km) znajduje na obrzeżach Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu miasta znajduje się także Park Dzikich Zwierząt  Kadzidłowo, Śluza Guzianka, malowniczy szlak kajakowy rzeką Krutynia, Rezerwat Konika Polskiego w Popielnie i wiele innych atrakcji
 
Posesja jest strzeżona, ogrodzona i oświetlona. Na terenie posesji znajduje się bezpieczne miejsce do parkowania samochodów.
Szkółka jazdy konnej znajduje się w oddalonej o 3 kilometry Karwicy.
 
 
Smaczna rybka, wprost z jeziora
Przypłynęła do Kaczora
Szczupak, sandacz, okoń, leszcze
Długo by wymieniać jeszcze
Cicho szepcą leśne knieje
Wtedy kiedy słońce grzeje
Zimne piwko już się chłodzi
Piją starsi, piją młodzi
Dla najmłodszych  pyszne lody
Abstynentów  szklanka wody
Więc nie pytaj nas dlaczego
 
U KACZORKA DLA  KAŻDEGO!!!