X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

AGROTURYSTYKA SIELAWKA

Zobacz szczegóły Dorotowo 28
11-034 Stawiguda
tel. 504 297 614

Gospodarstwo Agroturystyczne Sielawka położone jest w malowniczej wsi Dorotowo nad jeziorem Wulpińskim posiadamy własną linię brzegową. Gospodarstwo usytuowane jest pośród przepięknych lasów województwa warmińsko-mazurskiego w odległości około 12 km od centrum Olsztyna.
 
Bogate i urozmaicone lasy obfitują w grzyby i jagody oraz zachęcają do wycieczek pieszych, konnych i rowerowych.
Jest to miejsce przyjazne dla: wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy, płetwonurków oraz rodzin.
Jeśli potrzebujecie Państwo odpoczynku od pośpiechu, stresu i zgiełku miejskiego, jest to oferta idealna dla Was.
 
Zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego.
 
Tu można naprawdę głęboko odpocząć, w otoczeniu zieleni i pięknego jeziora.
 
Jest to idealne miejsce dla miłośników przyrody i spokoju, jak również dobra baza noclegowa do zwiedzania okolic i ciekawych zakątków naszego regionu, tj. Stare Miasto w Olsztynie, katedra w Gietrzwałdzie, skansen budownictwa regionalnego w Olsztynku, park dzikich zwierząt w Kadzidłowie, kościół w Świętej Lipce, kwatera Hitlera w Gierłoży, spływy kajakowe rzeką Krutynią i inne.
 
Jesteśmy zaledwie 12 km od centrum Olsztyna, 400 m od trasy Warszawa-Olsztyn. Gospodarstwo dysponuje: 16 miejscami noclegowymi w pokojach dwuosobowych z możliwością dostawki. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Możliwość wyżywienia na miejscu w przestronnej sali. Dysponujemy własnym parkingiem tylko do dyspozycji gości.
 
Warmia i Mazury to miejsce wymarzone dla każdego, co pragnie mieć dostęp do jeziora, lasu, czy chciałby zwiedzić ciekawe miejsca