X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje Gościnne Lidia i Wojciech Kaspruk

Zobacz szczegóły Jeziorna 60
11-034 Stawiguda
tel. 509 420 539

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wypoczynku w Pokojach Gościnnych Lidia i Wojciech Kaspruk w Pluskach, malowniczej miejscowości nad jeziorem Pluszne.

Oddajemy do Państwa dyspozycji pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami oraz apartament rodzinny z kuchną. Każdy z pokoi posiada taras z widokiem na jezioro. Nasi goście mają dostęp do prywatnej plaży, z wydzielonym miejscem na ognisko i grill.
Doba hotelowa trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00. Opłata za psa 15 zł za dobę.
 
Oferujemy bezpłatny parking, bezpieczną przechowalnię sprzętu sportowego (rowery, deski surfingowe) oraz  wynajem sprzętu wodnego.
 
 
 
Wieś Pluski położona jest nad jeziorem Pluszne, najpiękniejszym jeziorem Pojezierza Olsztyńskiego w samym sercu kompleksu Lasów Łańskich, ok. 20 km od Olsztyna. Zarówno sama miejscowość jak i jej okolice oferują Gościom liczne atrakcje. Dla miłośników aktywnego wypoczynku polecamy spływy kajakowe organizowane przez jedną z miejscowych wypożyczalni sprzętu wodnego, wyprawy rowerowe wyznaczonymi trasami, np. dookoła jeziora Plusznego (32 km).
 
Zwolennicy spokoju znajdą ukojenie spacerując wśród lasów sosnowych zachwycających niespotykaną florą i fauną. Po wysiłku fizycznym i relaksie warto wstąpić do miejscowych lokali. Bogatą gamę świeżych ryb oferuje Smażalnia Ryb. Tych, którzy chcieliby zjeść dania bardziej urozmaicone zaprasza restauracja Złoty Strug.
 
We wsi są również dwa sklepy spożywcze, kościół Rzymsko-Katolicki i plaża wiejska
z boiskiem do siatkówki.
W deszczowe dni skorzystać można z oferty pobliskiego Aquaparku i Spa.
 
Spędzając wakacje na Warmii warto także odwiedzić okoliczne atrakcje.
Godnymi polecenia są Skansen w Olsztynku, Zamek i Obserwatorium w Olsztynie oraz Grunwaldzkie pola, miejsce słynnej bitwy Polsko-Krzyżackiej z 1410 r.