X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

DOMKI JERUTKI

Zobacz szczegóły Jerutki .
12-140 Świętajno
tel. 604 915 188


Domki Jerutki to świetna baza wypadowa na Mazury. Zapraszamy Państwa nad czyste jezioro Marksoby, koło mazurskiej wsi Jerutki. Jezioro Marksoby to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku nad wodą. Piękne położenie wśród lasów, znajdujące się w strefie ciszy, doskonale nadaje się zarówno do turystyki wodnej jak i klasycznych form wypoczynku jak kąpiele czy wędkarstwo.
Wzdłuż jeziora znajdują się ścieżki rowerowe oraz trasy do turystyki pieszej. 
Aby zapewnić Państwu najbardziej komfortowe warunki do odpoczynku w tym miejscu, oferujemy Państwu dwa domy całoroczne, przygotowane i kompletnie wyposażone właśnie z myślą o naszych gościach.
 
Pierwszy z domów położony jest w pobliżu jeziora (ok. 150 m od brzegu). Jest to większy dom - 130 m2, przygotowany do wygodnego odpoczynku 10 osób.
 
Drugi dom to 90 - metrowy dom letniskowy, otoczony lasem. Znajduje się w odległości 500m od jeziora i może pomieścić 8 osób. 
 
Do dyspozycji gości: łódź wiosłowa, grill, meble ogrodowe, huśtawki ogrodowe , rowery turystyczne,2 pary kii do Nordic Walkingu, piaskownica, zabawki dla dzieci, opał do kominka, pościel,pralka,żelazko,deska do prasowania,odkurzacz.

Samochody można pozostawić na ogrodzonej, oświetlonej zamkniętej posesji.