X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Dom letniskowy ,,Willa PAU,, nad Jez. Tajty k/Giżycka

Zobacz szczegóły Słoneczna 14
11-500 Giżycko
tel. 505-969-023

Zachęcamy Państwa do wypoczynku na Mazurach w naszym domu, który położony jest nad jeziorem Tajty w miejscowości Wilkasy-Zalesie.

Proponujemy dla naszych Gości pokoje w domu całorocznym przeznaczonym do wypoczynku łącznie dla 6 osób położonym  nad jeziorem Tajty ok. 130 m / Szlak Wielkich Jezior Mazurskich/ .

Przy jeziorze znajduje się kąpielisko, pomost cumowniczo - wędkarski oraz plac zabaw. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne i turystyczne, łódki wiosłowe).

Na parterze domu znajduje się: salon z kominkiem, kuchnia połączona z jadalnią z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka, komplet naczyń itp.); łazienka z natryskiem, umywalką i wc.Na I piętrze znajdują się - 2 pokoje -2 osobowe może być dostawka , oraz łazienka z wc.Na II piętrze (poddasze) znajduje się - 1 pokój - 2 osobowy.


Na miejscu korzystać mogą Państwo ze sprzętu ogrodowego (leżaki, krzesełka, stoły), 3 rowerów, altanki z grillem. Można zażyć kąpieli słonecznej na plaży przy uroczym jeziorze Tajty.

Nad brzegiem jeziora można korzystać z pomostu, wypożyczalni sprzętu pływającego, placu zabaw dla dzieci, z wydzielonego kąpieliska. W pobliżu znajduje się sklep spożywczy oraz bar.

W promieniu kilkunastu kilometrów znajdziecie Państwo liczne atrakcje turystyczne.

W samym Giżycku (ok.5km) są to: Most obrotowy na Kanale Łuczańskim, Twierdza Boyen, ruiny Zamku Krzyżackiego, Koncerty organowe w Kościele Ewangelickim, Las Miejski ze ścieżką edukacyjną i inne. Nieco dalej: w Grądach Kruklaneckich, Sanktuarium w Świętej Lipce, Fortyfikacje obronne z czasów II wojny światowej - m.in. Kwatera Hitlera -"Wilczy Szaniec" w Gierłoży, Kwatera Himlera w Pozezdrzu, oraz inne mazurskie atrakcje.Wilkasy-Zalesie leżą w pobliżu letniskowej wsi Wilkasy, gdzie istnieje możliwość m.in. odpłatnego korzystania z jazdy konnej, z kortów tenisowych, krytej pływalni oraz licznych wypożyczalni profesjonalnego sprzętu wodnego.

Dla osób lubiących ciszę pozostaje opalanie się, kąpiele oraz wędkowanie i pływanie po jeziorze Tajty, w którym można złowić leszcze, okonie, a nawet szczupaki i węgorze.

Serdecznie zapraszamy przez cały rok!