X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Ośrodek BEZAT

Zobacz szczegóły Pupki 41
11-042 Jonkowo
tel. 601-393-440

 

Ośrodek Bezat położony jest pośród pól, pagórków i lasów. Duża przestrzeń i brak bezpośrednich sąsiadów dają poczucie swobody i stwarzają okazje do wszelkiego rodzaju wypoczynku i działań na świeżym powietrzu. Obiekt przygotowany jest do przyjmowania grup potrzebujących dużej sali do zajęć – praktykujących jogę, tai-chi, qi-gong (chi-kung), medytujących, tańczących, gotujących i rozwijających się w innych zakresach.

 

 

Miejsca do wypoczynku to duży taras, salon z kanapą i fotelami i jadalnia z dużym stołem i kominkiem. Cały dom jest do wyłącznej dyspozycji gości. Na posesji znajduje się duże podwórko, sad z hamakami i miejsce na ognisko.

Na parterze jest jadalnia z kominkiem połączona z w pełni wyposażoną kuchnią z piecem opalanym drewnem i kuchnią gazową, salon, 2 sypialnie oraz 2 łazienki z prysznicami.

Do dyspozycji gości jest też duży zadaszony taras (30m2), a na nim stoły, leżaki i hamaki.

Na piętrze jest sala z drewnianą podłogą i przeszkloną ścianą z widokiem na łąki i niebo oraz 3 sypialnie, 2 łazienki z prysznicami i 1 toaleta przy sali.


Do dyspozycji grupy jest 15 koców i 10 krzeseł do jogi. Wokół domu dostępny jest rozległy teren umożliwiający prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu.

Do dyspozycji gości mamy 5 pokoi sypialnych; dwa 2-osobowe, jeden 3-osobowy i dwa 4-osobowe. W pokojach jest pościel, ręczniki należy przywieźć własne. Na czas pobytu grupy dom jest do jej wyłącznej dyspozycji. Grupa sama dba o czystość pokoi i sal, z wyłączeniem kuchni i jadalni, którą sprząta osoba gotująca. Gospodarz domu jest do dyspozycji, ale mieszka w innym gospodarstwie.

 

Oferujemy wegetariańskie posiłki w dużej mierze oparte o lokalną żywność (chleb, ser, warzywa). Rodzaje i godziny posiłków do ustalenia. Do dyspozycji gości jest kawa, herbata, zioła przez cały dzień. Grupa może przyjechać też z własnym kucharzem. Udostępniamy w pełni wyposażoną kuchnię; lodówkę, zmywarkę, czteropalnikową płytę gazową, piekarnik, blender, kuchnię opalaną drewnem.