X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Warnija Noclegi

Zobacz szczegóły Prosta 2a
11-001 Dywity
tel. 697308412

Warnija Noclegi to idealne miejsce na aktywne spędzenie swoje urlopu, tu wypoczniesz w gronie najbliższych, zwiedzisz a także poznasz mazurskie obyczaje. Nasze apartamenty zlokalizowane są zacisznej części Dywit, jedyne 7 km od centrum Olsztyna.

Zapraszamy do wynajęcia dwóch apartamentów każdy składa się z: (dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka) w pełni wyposażony (internet, tv, pralka, zmywarka, pościel, ręczniki) o wysokim standardzie. Istnieje możliwość wynajęcia opcjonalnie dodatkowego pokoju do apartamentu.
 

Obiekt znajduję się w malowniczo położonej miejscowości Dywity, zlokalizowanej w bliskiej odległości od miasta Olsztyn (ok. 4km). Podróżujący autem mogą bezpiecznie zaparkować bezpośrednio pod budynkiem, na ogrodzonej posesji.

Goście mogą korzystać z internetu wi fi, zadaszonego miejsca na odpoczynek, grill itp. Blisko do: jeziora około 200m, wokół którego jest ścieżka spacerowo-rowerowa podświetlana wieczorem,małe molo i urządzenia do fitnessu, w odległości ok 300m znajdują się restauracje sklepy oraz przystanek autobusowy ( 3 linie do Olsztyna).

Plac zabaw znajduje się w odległości ok 100m . Obiekt jest całodobowo monitorowany. Akceptujemy zwierzęta domowe za uzgodnieniem i drobną opłatą.

Ups!! Apartamentów nie wynajmujemy na imprezy.